Greentech Power Electronic Limited

Oświetl swoje najlepsze życie LED

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Greentech Power Electronic Limited

dobra jakość Kwadratowe oświetlenie panelu LED na sprzedaż
dobra jakość Kwadratowe oświetlenie panelu LED na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Greentech Power Electronic Limited

1 2 3 4
Greentech Power Electronic Limited Greentech Power Electronic Limited Greentech Power Electronic Limited Greentech Power Electronic Limited

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
marki : Zielona technologia
Ilość pracowników : 50~100
Coroczne wyprzedaże : 1000000-3000000
Rok założenia : 2017
pc Export : 70% - 80%
My Shenzhen Green Tech Power Co., LTD działa od lat w Shenzhen w Chinach. Jesteśmy profesjonalni w produkcji produktów oświetleniowych LED i produktów systemów słonecznych. Naszym największym celem jest dostarczanie każdemu z nich najwyższej jakości i ekonomicznych produktów.

Firma Greentech Power podsumowała udane doświadczenia z ostatnich kilku lat i poczyniła ogromne wysiłki na rzecz rozszerzenia rynku, przestrzegając strategii biznesowych opartych na "wiodącej technologii, doskonałej jakości doskonałej jakości i usług". Każdego roku firma inwestuje 10% swoich dochodów w badania i rozwój. Dysponujemy międzynarodowym, zaawansowanym sprzętem do badań i rozwoju, testowania i produkcji, a Greentech Power zaprosiła krajowe najlepsze elity techniczne i nawiązała przyjazne stosunki współpracy z instytutami naukowymi i akademiami naukowo-badawczymi - wszystkie te skonsolidowane przywództwo Greentech w krajowym przemyśle dowodzącym.

Możemy zapewnić produkty i rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów na całym świecie. Jeśli zależy Ci na najwyższym standardzie jakości produktów i zadowolenia klientów, zapraszamy wszystkich agentów i dystrybutorów na całym świecie, aby stali się naszymi partnerami biznesowymi, zapewniamy usługę, która pomoże Ci rozpocząć lub rozszerzyć swoją podróż służbową!

Szczegóły kontaktu
Greentech Power Electronic Limited

Osoba kontaktowa: Ms. Gina Gong

Tel: 86--15220142951

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)